Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

КОМПАНІЯ «ТРАНСЛІНК» В 2012 РОЦІ ОГОЛОШУЄ НАБІР ПЕРЕКЛАДАЧІВ ДЛЯ НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ З ПЕРЕКЛАДУ ЗА НОВИМИ ПРОЕКТАМИ.
НАБІР ПЕРЕКЛАДАЧІВ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ.

Компанія «ТрансЛінк» здійснює письмові переклади документів усіх видів. Ми працюємо з технічною, юридичною, медичною, художньою документацією.

Колектив бюро перекладів «ТрансЛінк» складається з дипломованих фахівців, випускників провідних російських та українських вузів. Наша компанія гарантує якість, відповідність перекладу оригіналу документа, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми запрошуємо на постійну роботу досвідчених перекладачів. Вимоги: вища освіта, наявність диплома в галузі перекладу або лінгвістики. Відмінне володіння англійською та російською мовами. Бажаний досвід роботи перекладачем англійської мови.

 Особисті якості: грамотність, охайність, уважність.

Якщо у Вас є досвід перекладацької діяльності в галузях спеціалізації нашої компанії (юриспруденція, техніка, IT, фінанси, бізнес), виконайте невеликий тестовий переклад. За результатами виконання перекладу ми приймемо рішення про подальшу співпрацю з Вами.


Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

тел.: (0512) 76 52 74

тел.: (0512) 76 79 15

або відправивши запит / замовлення на електронну адресу: hr-ua@t-link.ru

Новости сайта

Новости Мира