Бюро перекладів у місті Миколаїв
Телефон/факс:

+38 (0512) 76-52-74; 76-79-15
Оперативний цілодобовий телефонний зв'язок:
+38 (0512) 71-41-41
Електронна пошта:
order-ua@t-link.ru 
Адреса:
54028 м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/15, офіс 819


З часом попит на послуги перекладу значно зріс. Це може бути зумовлено тим, що Україна розпочала активне співробітництво з європейськими країнами, або ж тим фактом, що в країні відкривається все більше представництв іноземних компаній.  У будь-якому випадку, яким би не був привід, факт залишається фактом – послуга професійного перекладу стала невід'ємною частиною сучасного світу.

В Україні існують компанії, що пропонують якісний професійний переклад, як літературних текстів, так і різної технічної та юридичної документації. Бюро перекладів у місті Миколаїв «ТрансЛінк» - це одна з небагатьох компаній, яка має власний злагоджений колектив справжніх гуру своєї справи.

Довгі роки спільної роботи зробили колектив «ТрансЛінк» одним з найбільш професійних бюро, рівень послуг якого перевищує очікування!

Ми виконуємо якісний грамотний переклад будь-якої складності в мінімальний термін, а також пропонуємо усний переклад (м. Миколаїв) будь-якої тематики та спрямування: медицина, юриспруденція, державні документи - швидко, якісно і недорого!

Новости сайта

Новости Мира