Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

Конфіденційність перекладу


Конфіденційність – один з головних принципів роботи агентства перекладів «ТрансЛінк-Україна». Ми гарантуємо нашим клієнтам, як приватним так і юридичним особам, нерозголошення інформації, яка використовується під час перекладу, на стадії проведення попередніх та основних переговорів, а також безпосередньо працюючи над матеріалом.

Перед початком співпраці з клієнтом компанія «ТрансЛінк» укладає договір про конфіденційність. Наша компанія підписує такий договір з усіма штатними співробітниками, так само як із замовником або його офіційним представником. Така угода про нерозголошення стосується будь-якої інформації: технічної, комерційної, юридичної та ін., що надходить для перекладу у наше агентство. Ми також офіційно гарантуємо забезпечення нерозповсюдження, без Вашої попередньої згоди, будь-якої інформації про Вашу фірму, співробітників, характер Вашої роботи та іншої інформації, яку ми використовуємо на етапі попередньої підготовки та оцінки матеріалу.

Для гарантії конфіденційності компанія «ТрансЛінк» працює за такою системою:

1. Усі співробітники нашого агентства зобов’язуються не розголошувати інформацію під час роботи над перекладом;

2. На прохання клієнта із первинних документів вилучається будь-яка конфіденційна інформація;

3. Обмеження кола спеціалістів, причетних до перекладу (на стадії отримання та видачі готового тексту).

Агентство перекладів «ТрансЛінк» дотримується ще однієї умови для забезпечення конфіденційності інформації. Після виконання замовлення ми повертаємо замовнику або його офіційному представнику усі матеріали та документи. За бажанням клієнта усі непотрібні документи знищуються. Виняток складають термінологічні словники-глосарії. Вони складаються для зручності, прискорення та підвищення рівня перекладу у роботі з вузькоспеціалізованим проектом. З дозволу клієнта новий глосарій розміщується у спеціальній окремій базі, яка недоступна звичайним користувачам, і використовується для подальшої роботи з проектами даного конкретного клієнта.

Новости сайта

Новости Мира