Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

Усний переклад
Усний послідовний переклад

Усний послідовний переклад зазвичай застосовується при проведенні заходів з невеликою кількістю учасників, при якому виступаючий періодично робить паузи, для того щоб перекладач здійснив переклад сказаного. Для цього Вам не потрібно технічне обладнання, що підвищує мобільність Вашого заходу. Наші фахівці в області послідовного перекладу, здатні здійснювати переклад в русі, при роботі на підприємствах, на ділових переговорах, при супроводі іноземної делегації.

Перекладач-гід


Також до Ваших послуг ми готові надати наших перекладачів-гідів, яких Ви можете задіяти:
• Перекладач при проведенні екскурсії для групи людей,
• Перекладач для зустрічі делегації на аеровокзалі, трансфер, розміщення в готелі.
• Перекладацький супровід на ділових і дружніх зустрічах в ресторанах, виставках тощо.


Шушотаж

Шушотаж або нашіптування - є підвидом синхронного перекладу, коли перекладач в буквальному сенсі нашіптує Вам перекладену інформацію. У випадках, коли хтось із присутніх не володіє мовою, що використовується на заході, ми готові запропонувати Вам наших висококваліфікованих фахівців-перекладачів в області шушотажа.

Усний перекладач в Європі

Завдяки розвиненій мережі офісів нашої компанії, ми маємо також представництво в Європі. Наші перекладачі готові супроводжувати Вас і Ваших партнерів у діловій поїздці, незалежно від її напрямку і тривалості. При цьому Вам не потрібно буде брати на себе витрати при оформленні шенгенської візи та оплати за переліт для нашого перекладача. Усний перекладач зустріне Вас вже в пункті проведення зустрічі.Послуги усного перекладу

Багато сучасних компанії тісно співпрацюють з зарубіжними партнерами, конференції та симпозіуми із запрошенням іноземних гостей та відрядження за кордон також не рідкість, тому послуги перекладачів сьогодні дуже потрібні. Усний переклад повинен відповідати відповідним стандартам і обов'язково бути якісним. Головне завдання перекладача - точно донести

все, що було сказано, розуміючи, що навіть найменша деталь часто має величезне значення.

У пошуку усного перекладача для поїздки за кордон, проведення зустрічей з діловими партнерами та інших цілей, рекомендуємо звернутися за допомогою в бюро професійних перекладачів. Так, Ви будете впевнені в знаннях і компетентності фахівця, який перекладає  важливу для Вас інформацію.

При виборі агентства необхідно керуватися певними правилами. У першу чергу, це якість надаваних послуг; також важливі сервіс і рівень обслуговування. Наявність необхідних сертифікатів - один з важливих показників, за яким Ви можете визначити рівень компанії.

Фахівці «ТрансЛінк» надають всі види перекладів:
• письмові;

• усні (синхронний та послідовний).

Бюро перекладів «ТрансЛінк» - це величезний досвід роботи над усними перекладами різної спрямованості, високий професіоналізм перекладачів і максимальна зацікавленість в успішному результаті заходу. «ТрансЛінк» - ваш ключ до успіху!

Новости сайта

Новости Мира