Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

Німецька мова

Німецька мова входить до складу німецької гілки індоєвропейської сім'ї. Переклад тексту на німецьку мову дуже складний через численні особливостей граматики мови і через наявність великої кількості діалектів мови, на території сучасної Німеччини виділяються три основні групи діалектів німецької мови:

• Niederdeutsch (нижньонімецький) (Діалекти північної Німеччини)
• Mitteldeutsch (середньонімецький) (Діалекти середньої Німеччини)
• Oberdeutsch (верхньонімецький) (Діалекти південній частині Німеччини, Швейцарії, Австрії, Ліхтенштейну, Італії)

У свою чергу ці три групи мають безліч підтекстів. Зрозуміти і передати правильний зміст слів і пропозицій - робота перекладачів. Співробітники нашого бюро зможуть це зробити без особливих проблем.
 
У німецькій мові є 4 відмінка: називний - Nominativ (номінатів); родовий - Genitiv (генитив); давальний - Dativ (датів); знахідний - Akkusativ (аккузатів), що відрізняє його від російської або української мов, де є 6 відмінків: крім зазначених відмінків, ще орудний і місцевий. Роль орудного і місцевого відмінків російської мови в німецькій мові грають давальний і знахідний. Це значно ускладнює переклад німецьких текстів, а тим самим і роботу перекладача.

Наше бюро зробить для Вас кваліфікований переклад на німецьку або з німецької мови. Ми можемо надати потрібні Вам консультації та надати послуги комунікативного супроводу. Абсолютною умовою нашої роботи є повна конфіденційність інформації.
 
Ми будемо раді отримати Ваше замовлення.

Новости сайта

Новости Мира