t-link projects

   Minimize
Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

Російська мова

Російська мова належить до східної підгрупи слов'янських мов, що входять до складу індоєвропейської мовної сім'ї. Будучи одним з найбільших мов світу, він по праву вважається одним з найскладніших мов світу. У цьому можна переконатися, ледве приступивши до перекладу на російську мову.

Звісно, з іншими слов'янськими мовами процес перекладу може бути полегшений схожістю вимови, граматичного складу, синтаксису.
Але як бути з «далекими родичами» - мовами, що не входять до слов'янської групи? На сьогоднішній день кількість перекладачів, які володіють англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською мовами досить велика. Складніше йде справа з вивченням і перекладом на російську таких рідкісних мов, як, наприклад, японська або китайська.

Своєрідність кожної мови визначається його звуковим складом, лексикою (тобто словниковим складом) і граматикою - морфологією і синтаксисом.

Відмінними рисами російської мови є:

 • Складна морфологія (російські частини мови відрізняються один від одного не  тільки за значенням, але перш за все за формою: дієслово, іменники, прикметники мають безліч відмінних ознак. Вигляд: наприклад, у дієслова є не тільки час, але й ознака доконаного  або недоконаного виду .)
• Змінність слова (наявність категорій роду і числа, відмінків, типів відміни тощо);
• Синтаксис (узгодження слів у реченні. Наприклад, для зв'язку іменника і прикметника в російській пропозиції форма прикметника повинна пристосуватися до форми іменника за допомогою закінчень);
• Узгодження, і керування - характерні для російської мови способи синтаксичного зв'язку слів, тому що вони базуються на зміні форм слів;
• Порядок слів (на відміну від інших мов, російська мова допускає велику свободу в розташуванні слова);
• Фразеологічні звороти.

Завдяки роботі висококваліфікованого перекладача, який враховує всі ці особливості при роботі, можна отримати якісний переклад.

Новости сайта

Новости Мира