Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...

Українська мова

Українська мова походить ще з старослов'янської мови держави раннього Середньовіччя - Київської Русі і є прямим нащадком розмовної мови цієї держави і в той час називалася ще рутенською мовою.

В українській мові, як і в інших мовах світу, існують свої особливості, які, в свою чергу, ускладнюють переклад текстів на українську мову, відзначимо деякі з них:
 
   
• твердого знаку не існує, замість нього використовується апостроф;
• існує сьомий відмінок - кличний, наприклад: Олеже! Хоча в називному відмінку це ім'я буде - Олег;
• в давальному відмінку іменники 2-ї відміни використовується закінчення - овi, - евi, наприклад: братові;
• в українській мові є також діалекти, їх чисельність не висока (від 2 до 4) і, не знаючи їх, можна зробити грубі помилки в перекладі.
 
Українська мова є одним з найкрасивіших мов світу. Серед усіх мов українська мова посідає друге місце після італійської за мелодійністю. На розвиток сучасної української літературної мови вплинули роботи таких великих і значущих особистостей, які відомі не тільки в Україну, а й в усьому світі, як: Франко, Котляревський, Шевченко, Леся Українка, Кобилянський. І це лише одиниці з тисяч гідних дітей України. Саме ці особистості показали на прикладі своїх творів наскільки красива і багата українська мова.

Якщо у Вас виникне необхідність в перекладі з / на українську мову, Ви можете звернутися до послуг нашого бюро перекладів.

Новости сайта

Новости Мира