Центр бойової підготовки ВПС України
Авіасалон «АВІАСВІТ-ХХІ»
«Міжнародний виставковий центр»
Інші проекти...


Мови світу


Людина - один з небагатьох представників тваринного світу, що вміє розмовляти. Багато птахів, наприклад папуга, мають здатність до звуконаслідування, але для того щоб розмовляти необхідна друга сигнальна система, яка, певно, властива тільки людині (Вікіпедія).

Мова - це система звукових і письмових символів, що використовуються людьми для передачі їх думок та почуттів.

Згідно з даними Французької Академії наук, сучасне людство розмовляє майже 3 000 мов. Якщо ж діалекти вважати окремими мовами, то їх кількість досягне 5 000, а може і більше – до теперішнього моменту не існує єдиної системи визначення мовної індивідуальності. Таким чином, виходить, що в середньому на один мільйон людей доводиться одна мова чи діалект.

Не зважаючи на велику різноманітність мов, існує вісім мов, що є "світовими". Це англійська, іспанська, арабська, російська, українська, французька, німецька, португальська. Кожна з цих мов поширена на територіях декількох держав, на що є свої історичні причини. В силу зазначених обставин цими мовами розмовляє досить велика кількість людей. Такі мови як китайська, гінді та урду також входять до переліку найважливіших мов світу, але на міжнародній арені вони менш популярні.

Не зважаючи на те, чи є мова популярною, поширеною, виникають ситуації, в яких необхідне чітке розуміння, будь то технічна, юридична, медична тематика, або просто ділова розмова, в таких випадках не обійтися без фахівця.

Довіряючи переклад документів співробітникам компанії «ТрансЛінк», Ви приймаєте абсолютно вірне рішення.

Штат нашої компанії складається тільки з професійних перекладачів, які успішно виконують переклади найвищого рівня складності та тематики.

Ми готові виконати для вас переклад документів та текстів юридичної, економічної, технічної, медичної, художньої та інших тематик.

Під час виконання перекладу буде витримуватись стиль оригіналу, специфічна термінологія і всі інші істотні нюанси, які припускають якісно виконану роботу.
Новости сайта

Новости Мира